top of page

Музика без кордонів заради миру

Музична Карта Світу (МКМ) - міжнародний проект, в якому беруть участь всі (за бажанням) країни світу.
Головна мета проекту - встановлення взаєморозуміння між народами світу шляхом обміну етнічними музичними корпусами і подальшого проведення регулярних спільних заходів (фестивалів, конкурсів і т.п.) на їх основі.

Разделы проекта:

Р1 – створення в кожній країні - учасниці цифрової бібліотеки етнічної музики.  Включає збір та систематизацію першоджерел, а також студійний запис творів (на основі наявних або новостворюваних студій звукозапису з використанням народних інструментів, включаючи старовинні).

Р2

 ініціалізація і стимулювання створення сучасними композиторами творів за мотивами народних пісень країн світу:

 а) у формі академічної музики різних жанрів і стилів;

 б) у формі сучасної музики (джаз, рок, кантрі і т.д.).

Р3 – проведення регулярних музичних заходів (фестивалів, конкурсів, концертів) з метою ознайомлення з етнічними культурами і їх розвиток.

Р4

розвиток дитячого музичного творчості:

 а) субпроект 1. «Музична географія».  Передбачає створення серії дитячих музичних фільмів (подорожі по країнах світу з активним музичним супроводом);

 б) самостійно (або з включенням в пункт а)) створення музично-кібернетичних ігор з навчанням нотної грамоти, сольфеджіо та тренуванням музичної пам'яті;

 в) субпроект 2. Створення музичних мультимедійних творів, орієнтованих на дітей з обмеженими можливостями.
 

Р5

Створення та установка в країнах світу інтерактивних музичних скульптур (ІМЗ), наприклад, у вигляді скрипкового ключа.  З символом характерного для країни етнічного інструменту.

 Скульптура включає екран і інформаційно-технологічну підсистему, що працює в двох режимах:

 - on-line обслуговування широкої аудиторії інтересантів на основі цифрової музичної бібліотеки та малоразмерной радіомережі.

 - on-line перегляду і прослушівакнія тематичних (за жанрами, композиціям, авторам, країнам і т.п.) мультимедійних програм.

 Тиражування ІМЗ з архітектурнмі і музично-тематичними варіаціями передбачається на етапі подальшого розвитку проекту

Р6 – В Україні у відповідності з викладеними вище принципами розробляється пілот-проект на основі українського музичного корпусу

png-transparent-computer-icons-emoticon-
bottom of page